Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe na sprzedaż Opalenie - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

3 290 000 zł1 125 m² 2 924 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:9 800 m²

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna przy drodze krajowej nr 90 Opalenie, gm. Gniew, woj. pomorskie Na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowana nieruchomość gruntowa zabudowana budynkami magazynowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Garaż Kwidzyn

Zacisze,Kwidzyn(Opalenie + 8 km)

53 000 zł15 m² 3 533,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 m²

Biuro akm nieruchomości posiada w swojej ofercie do sprzedania garaż w zabudowie szeregowej o powierzchni wewnętrznej 15 m2, który położony jest przy ulicy Gdańskiej w Kwidzynie.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec klimatyzowany, ul. Rapackiego

Grudziądz(Opalenie + 30 km)

1 900 000 zł600 m² 3 166,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Biuro nieruchomości natalia lamkowska prezentuje ofertę, która łączy funkcjonalność, prestiż lokalizacji oraz ogromny potencjał inwestycyjny. Obiekt biurowo-usługowy z częścią mieszkalną |.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Kamionka

Kamionka(Opalenie + 14 km)

499 000 zł700 m² 712,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze 30 minut jazdy samochodem z Grudziądza Na posesji znajduje się murowany budynek gospodarczy o pow 411 m2 wybudowany w 1970 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Jeziorno

Jeziorno(Opalenie + 39 km)

690 000 zł900 m² 766,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:58 560 m²

Tak, zgadzam się! Dworek z 1800 roku to prawdziwa perełka nie tylko ze względu na swoją wartość historyczną, ale również ze względu na wyjątkowy klimat, jaki oferuje. To nie tylko budynek,.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Gardeja

Gardeja(Opalenie + 17 km)

399 000 zł210 m² 1 900 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:474 m²

Na sprzedaż: budynek mieszkalno-usługowy z dużym potencjałem Oferujemy na sprzedaż nieruchomość z ogromnym potencjałem, idealną zarówno do prowadzenia działalności gospodarczej, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Nowy Staw

Nowy Staw(Opalenie + 46 km)

200 000 zł287 m² 696,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 132 m²

Złóż ofertę! Nieruchomość stanowiąca działkę gruntu nr 6 o pow. 3 132 m zabudowaną budynkiem biurowo - technicznym. Budynek biurowo - techniczny o pow. uż. 287,22 m -.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Grudziądz

Grudziądz(Opalenie + 30 km)

800 000 zł300 m² 2 666,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 596 m²

Biuro Nieruchomości Leszek Banaś prezentuje w swojej ofercie na sprzedaż obiekt biurowo- usługowy/ przemysłowy przy ul. Magazynowej. . Hala o pow ok 300 m2 , składająca się z głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Gospodarstwo rolne ogrodzone Pączewo

Pączewo(Opalenie + 23 km)

1 950 000 zł113 700 m² 17,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:gospodarstwo rolne

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:113 700 m²

Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż kompleks gruntów rolnych o łącznej powierzchni 11,3700 ha, położony w miejscowości Pączewo, w gminie Skórcz, powiecie starogardzkim.

Szczegóły ogłoszenia

Garaż ogrzewany, ul. Podjazdowa

Zacisze,Kwidzyn(Opalenie + 8 km)

65 000 zł15,50 m² 4 193,55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Biuro akm nieruchomości posiada w swojej ofercie do sprzedania garaż w zabudowie szeregowej o powierzchni wewnętrznej 15,50 m2, który położony jest przy ulicy Podjazdowej.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Kamionka

Kamionka(Opalenie + 14 km)

499 000 zł700 m² 712,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze. 30 minut jazdy samochodem od Grudziądza Na posesji znajduje się murowany budynek gospodarczy o pow 411 m2 wybudowany w 1970 roku oraz.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij